KONST / Litografier / Färglitografi 14632168
nr 1463 2168
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 83x60cm, yttermått inklusive ram: 97x73 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:10:50
1.500 kr
1.800 kr
1.900 kr
25 apr